Niejedna osoba zastanawia się, które mieszkanie będzie dla niej odpowiednie.

 

Odpowiedź nigdy nie jest prosta, ale przychodzimy Wam z pomocą.

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta, ale cenisz bliskość z naturą, The Upper House by Angel może być dla Ciebie! Oferujemy mieszkania w centrum Wrocławia, przy jednoczesnej bliskości rzeki Oławy i terenów zielonych. Nasze apartamenty przy rzece mogą zaspokoić nawet najbardziej wymagających.

W naszej ofercie znajdują się zarówno studia, które będą idealną propozycją dla osób młodych, jak i apartamenty 2-pokojowe i 3-pokojowe dla rodzin oraz luksusowe penthouse’y z widokiem na panoramę Wrocławia.

Nasze apartamenty przy rzece we Wrocławiu oferują cały szereg udogodnień, takich jak basen z siłownią czy gaming room. Jest to niezwykle duży plus dla osób wybierających studio, ponieważ powiększa to mieszkanie o prawie 1000m2 luksusowych części wspólnych. Natomiast układy apartamentów w centrum Wrocławia sprzyjają indywidualnej personalizacji pomieszczeń. Wybierając studio w The Upper House by Angel, możesz liczyć na przemyślaną przestrzeń, która zapewni Ci prywatność i wygodę, której potrzebujesz.

Przestronne penthouse’y oferują panoramiczny widok na miasto oraz bliskość z naturą. Każdy penthouse wyposażony jest w klimatyzację oraz przestronny taras. Tym, co wyróżnia penthouse’y na tle innych apartamentów w The Upper House by Angel to wysokie, 3-metrowe i 6-metrowe sufity, przeszklone ściany oraz panoramiczny prywatny widok na centrum Wrocławia.