04 Apartamenty

Jesteś dla nas ważny. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my przygotujemy indywidualną ofertę, skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Wyjątkowa
przestrzeń do życia

Duże okna, przestronne balkony, zielone tarasy i przemyślane układy apartamentów to baza unikatowej przestrzeni w The Upper House. Widok na piękny dziedziniec oraz pobliski park sensoryczny z apartamentów na niższych piętrach, otuli Cię uczuciem prywatności i przeniesie w sferę wyjątkowego komfortu. Z najwyższych pięter będzie rozpościerał się zapierający dech widok na horyzont, który stworzy poczucie równowagi pomiędzy tętniącym życiem miastem, a niczym nieograniczoną przestrzenią.

Przykłady
apartamentów

Studio

Apartament typu Studio to praktyczna i przemyślana przestrzeń. Łazienka mieszcząca wszystkie niezbędne elementy, wydzielone miejsce dla kuchni i duży salon stanowiący centrum mieszkania. Z tego centrum już prosta droga do potencjalnego miejsce relaksu i odpoczynku jakim jest przynależny, obszerny balkon.

31,5 m2

Apartament
dwupokojowy

Wszystko co niezbędne do życia i relaksu w doskonale rozplanowanej formie. Centrum stanowi tutaj salon połączony z kuchnią, a elementem granicznym pomiędzy obiema przestrzeniami może być wydzielone miejsce na strefę jadalnianą. Dopełnieniem miejsc na relaks i podziwiania miejskiego krajobrazu są dwa przynależne balkony, przynależne do salonu i sypialni.

48 m2

Apartament
trzypokojowy

Apartament, w którym wszystko ma swoje miejsce z dużą ilością przestrzeni do zaaranżowania według własnych preferencji. Salon z jadalnią i bliskością kuchni, dwa pokoje i łazienki oraz dedykowana garderoba z możliwością wykorzystania jej również jako pralni. Punktem łączącym wszystkie pomieszczenia jest majestatyczny taras z widokiem na miejski krajobraz.

66,5 m2
The Upper House
Go to top